Reklama

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

04.01.2006
Czyta się kilka minut
Paweł Kowalik jest wspaniałym młodym człowiekiem, którego w wieku 17 lat dotknęła nowotworowa choroba kości. Nowotwór zaatakował prawą nogę, którą lekarze, niestety, musieli amputować. Chcemy, by Paweł mógł normalnie żyć - pomoże mu w tym "inteligentna" bioproteza nogi, która kosztuje ponad 47 tys. złotych. Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc w zebraniu potrzebnej sumy, prosimy o wpłaty na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty" (ul. Płocka 5A, Gdynia 81-535, tel./fax: 0-58 663-81-41):
B

Bank Millennium

63 11602202 00000000 29206273,

z dopiskiem

"na bioprotezę nogi dla Pawła Kowalika".

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]