Reklama

Kotliński to nie Matuszewski

Kotliński to nie Matuszewski

15.05.2012
Czyta się kilka minut
„TP” 18/12
P

Piszę ten list pod pseudonimem ze względów bezpieczeństwa. Sprawa dotyczy sekty „Zakonne Bractwo Himavanti” Mohana Ryszarda Matuszewskiego.

Należę do osób, które są prześladowane przez Mohan Matuszewskiego... To, co zostało napisane w artykule na temat Mohana, to prawda...

Wszyscy mamy dosyć tego człowieka...

Wykorzystuje on nasze dane osobowe bez naszej zgody. Wielu osobom sekta zrobiła krzywdę. Mohan jest niebezpieczny i nie można tego człowieka wkładać do jednego worka z p. Kotlińskim.

526

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]