Reklama

Jeśli możesz – pomóż

Jeśli możesz – pomóż

06.11.2006
Czyta się kilka minut
Wiktoria urodziła się w szóstym miesiącu ciąży. Po czteromiesięcznej hospitalizacji cierpi na koncentryczne zwężenie krtani, powstałe w wyniku korzystania z respiratora, który przez 34 doby ratował jej życie, ale uszkodził krtań. Dziewczynka walczy o zdrowie. Od ponad roku oddycha przez rurkę tracheostomijną, przez co nie może prawidłowo się rozwijać, a przede wszystkim - nie może mówić. Nadzieją dla Wiktorii jest przeszczep krtani, kosztowne leczenie i rehabilitacja. Sprawmy wspólnie, by Wiktoria powiedziała swoje pierwsze "mama". Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5­ Warszawa 01-685):
B

Bank PKO BP SA oddział 15./Warszawa

90 1020 1156 0000 7002 0051 6088,

z dopiskiem "darowizna na rzecz Wiktorii Peczki".

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.

RODZICE WIKTORII

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]