Reklama

Ładowanie...

5 - 11 września 2009

01.09.2009
Czyta się kilka minut
Babilon
P

Publicystyka, TVN 24, sobota 5 IX, 14.10

Prof. Magdalena Środa i prof. Agata Bielik-Robson, a także Joanna Mucha z PO i Małgorzata Sadurska z PiS-u będą spotykać się w nowym programie prowadzonym przez Piotra Marciniaka, by dyskutować o bieżących wydarzeniach i wspólnie przepytywać zaproszonego do studia gościa. Program ma być emitowany na żywo. Oby stał się mocnym głosem pięknie różniących się kobiet!

Bocznica

Dokumentalny, reż. Anna Kazejak-Dawid, Polska 2008, TVP Kultura, poniedziałek 7 IX, 17.30

W jednym z najbardziej udanych dokumentów polskich ubiegłego roku podpatrujemy życie pewnego ośrodka wczasowego znajdującego się w nieczynnych już wagonach kolejowych na Półwyspie Helskim. Trochę jak w "Rejsie", ale z dużo większą czułością dla bohaterów. Bocznica to nie tylko miejsce, to także...

2054

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Tygodnik espresso
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Kup Tygodnik espresso i zacznij dzień od spokoju.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]