Reklama

5 - 11 września 2009

5 - 11 września 2009

01.09.2009
Czyta się kilka minut
Babilon
P

Publicystyka, TVN 24, sobota 5 IX, 14.10

Prof. Magdalena Środa i prof. Agata Bielik-Robson, a także Joanna Mucha z PO i Małgorzata Sadurska z PiS-u będą spotykać się w nowym programie prowadzonym przez Piotra Marciniaka, by dyskutować o bieżących wydarzeniach i wspólnie przepytywać zaproszonego do studia gościa. Program ma być emitowany na żywo. Oby stał się mocnym głosem pięknie różniących się kobiet!

Bocznica

Dokumentalny, reż. Anna Kazejak-Dawid, Polska 2008, TVP Kultura, poniedziałek 7 IX, 17.30

W jednym z najbardziej udanych dokumentów polskich ubiegłego roku podpatrujemy życie pewnego ośrodka wczasowego znajdującego się w nieczynnych już wagonach kolejowych na Półwyspie Helskim. Trochę jak w "Rejsie", ale z dużo większą czułością dla bohaterów. Bocznica to nie tylko miejsce, to także...

2054

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]