Reklama

Ładowanie...

27 lipca - 2 sierpnia 2010

03.08.2010
Czyta się kilka minut
Zmarli:
W

W wieku 65 lat piosenkarka Katarzyna Sobczyk. Występowała z zespołem Czerwono-Czarni, znana była dzięki sukcesom takich piosenek jak "O mnie się nie martw", "Nie bądź taki szybki Bill", "Trzynastego".

W wieku 86 lat aktor Ryszard Barycz znany m.in. z ról oficera napoleońskiego w filmie "Szatan z siódmej klasy", Wacława, syna Rejenta w "Zemście", Andrzeja Nowickiego w "Deszczowym lipcu" czy Mistrza ceremonii w Salonie warszawskim w "Lawie".

Ińskie Lato Filmowe

W dniach 6-15 sierpnia w Ińsku odbędzie się festiwal filmowy. Zainauguruje go pokaz filmu Pawła Sali "Matka Teresa od kotów". Zostaną pokazane nowe polskie filmy (np. "Made in Poland" w reż. Przemysława Wojcieszka, "Warszawa do wzięcia" w reż. Karoliny Bielawskiej i Julii Ruszkiewicz), filmy dokumentalne, filmy dla dzieci, retrospektywa filmów...

3506

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Black Friday: Dostęp 18-miesięczny
199,90 zł

540 zł 340 zł taniej w ofercie Black Friday (pół roku w prezencie)
Aż 547 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]