Reklama

Ładowanie...

12 lipca - 1 sierpnia

13.07.2010
Czyta się kilka minut
Brunonalia 2010
O

Od 12 do 17 lipca w Klimontowie k. Sandomierza trwa Festiwal Twórczości Brunona Jasieńskiego. Prócz dyskusji o Jasieńskim odbędą się warsztaty plastyczne i filmowe dla dzieci i młodzieży. Szczegółowy program: www.brunonalia.pl

Festiwal Dźwięki Północy

W dniach 25 lipca - 1 sierpnia w Gdańsku odbędzie się festiwal muzyki inspirowanej folklorem - Dźwięki Północy. Tegoroczna edycja imprezy poświęcona jest muzyce norweskiej, z którą będzie się można zapoznać podczas licznych koncertów plenerowych i kameralnych. Prócz tego planowane są pokazy filmów dokumentalnych i etnograficznych (filmy norweskie: Ancient Tunes, Firekeepers; polski obraz: Kaszebe Ryszarda Bera), a także warsztaty muzyczne i taneczne. Na festiwalu wystąpią m.in. zespoły: SeaBridge: Tindra & Kroke, Sarakina, Sver, Buciczki Cashubian Klezmer Band, Janusz...

2578

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]