Reklama

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

07.12.2020
Czyta się kilka minut
S

Sputnik nad Polską

Festiwal online, mojeekino.pl, 12 – 20 XII


Wielbiciele kina rosyjskiego nie będą zawiedzeni. W tegorocznej edycji festiwalu znalazł się m.in. świetny „Wielorybnik” Filippa Jurjewa, nowy film Andrieja Konczałowskiego „Drodzy towarzysze”, dokument „Andriej Tarkowski. Świątynia kina” czy zestaw „Magiczna podróż w świat animacji Andrieja Chrżanowskiego”.

Michael Caine: Moje pokolenie...

3746

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]