Reklama

"Tygodnik Powszechny" laureatem nagrody Allianz

"Tygodnik Powszechny" laureatem nagrody Allianz

30.11.2003
Czyta się kilka minut
20 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie IV edycji konkursu "Krakowskie Nagrody Allianz 2003 - Kultura, Nauka, Media". Statuetki Nike otrzymali: prowadzony przez Annę Dymną Krakowski Salon Poezji - w dziedzinie kultury, prof. Władysław Stróżewski - w dziedzinie nauki, redakcja "Tygodnika Powszechnego" - w dziedzinie mediów. Nagroda honoruje tych, którzy "swoim talentem, wybitnymi dokonaniami oraz wartościową działalnością na rzecz lokalnych społeczności uszlachetniają naszą rzeczywistość" - tak definiują cele konkursu jego organozatorzy. W imieniu redakcji "Tygodnika" nagrodę odebrał Krzysztof Kozłowski.
0

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]