Reklama

Tomasz Budzyński: punkt zwrotny

Tomasz Budzyński: punkt zwrotny

02.05.2020
Czyta się kilka minut
Tomasz Budzyński: „Nasz występ trwał 20 minut. I mogę powiedzieć tak: w ciągu 20 minut zmieniło się całe moje życie. Wchodząc na scenę, byłem nikomu nieznanym chłopakiem z Puław, czyli znikąd, w zespole Siekiera. A schodziliśmy jako gwiazdy rocka...”.
Tomasz Budzyński / fot. archiwum prywatne
Tomasz Budzyński / fot. archiwum prywatne

Posłuchaj

P

Punkt zwrotny to nowy cykl rozmów w Podkaście Powszechnym: o punktach zwrotnych w życiu i końcach, które stają się początkiem. Zaprasza Katarzyna Kubisiowska.

Ze względu na epidemię COVID-19 rozmowa odbyła się przez Skype. Prosimy o wyrozumiałość dla technicznych niedoskonałości nagrania.

Muzyka: Lilo Sound / Running Backwards / filmmusic.io na licencji CC-BY

Postprodukcja: Audiodelic

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz