Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

03.04.2017
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc dla niespełna dwuletniej Władzi Nakoniecznej z Lubara na Ukrainie.
D

Dziewczynka w grudniu 2016 r. uległa ciężkiemu poparzeniu (ściągnęła na siebie garnek wrzątku), przeszła dwie operacje w Żytomierzu, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Rany nadal się nie goją, dziewczynka wciąż przyjmuje środki przeciwbólowe.

Dzięki zaprzyjaźnionej z fundacją osobie Władzia ma szansę na dalsze leczenie w klinice uniwersyteckiej w Bonn, która obiecała wykonać operacje, w tym plastyczną po tzw. kosztach, ale i tak jest to kwota ogromna: ok. 10–11 tys. euro. Mama Władzi, wychowująca samotnie dwoje dzieci, nie jest w stanie w żaden sposób zdobyć takiej sumy, a jest to dla dziecka szansa na normalne życie w przyszłości.

Wpłaty prosimy kierować na konto fundacji: BGŻ BNP Paribas 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700, z dopiskiem ,,Władzia Nakonieczna”.

Monika Michalak, Fundacja dr. Mosinga

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]