Reklama

Pomoc dla Łukasza

Pomoc dla Łukasza

28.08.2006
Czyta się kilka minut
Mój syn Łukasz ma siedem lat. Jest głuchoniewidomy, nie potrafi chodzić i musi być pampersowany; by się rozwijać, potrzebuje specjalnych odżywek Nutrison Energy (jedno opakowanie, 500 ml, kosztuje 15 złotych; dziennie zużywa trzy, co daje wydatek rzędu 1350 złotych miesięcznie). Także jego o cztery lata młodszy brat, Bartek, jest głuchoniewidomy i cierpi na zaburzenia metaboliczne. Potrzebujemy pieniędzy na lekarstwa, odżywki, pampersy, turnusy szkoleniowo-rehabilitacyjne, wyjazdy do specjalistów w Warszawie. Wszystkich, którzy mogą pomóc mojej rodzinie finansowo, proszę o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5 Warszawa 01-685, tel. 0.22.833.88.88, ):
P

PKO BP XV o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem: "darowizna na leczenie i rehabilitację Łukasza Jaszczura".

Ofiarodawcom z serca dziękuję za każde wsparcie i pomoc.

JOANNA JASZCZUR (Bytom, woj. śląskie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]