Reklama

Pomoc dla Ani

Pomoc dla Ani

17.10.2004
Czyta się kilka minut
Życie 4-letniej Ani Szklarskiej może uratować tylko przeszczep wątroby. Z powodu skomplikowanych chorób (niewydolność wątroby, hyperamonemia i arginobursztynuria gen.) operacja powinna być przeprowadzona jak najszybciej. Ania znajduje się na aktywnej liście kandydatów oczekujących na przeszczep wątroby w szpitalu św. Łukasza w Brukseli (stały członek Eurotransplantu). Operacja oraz 3-miesięczne prowadzenie pooperacyjne kosztuje jednak blisko 75 tys. euro. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w zebraniu tej sumy, zachęcamy do wpłat na konto Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Chorym na Schorzenia Dróg Żółciowych i Wątroby “LIVER" (ul. Stojałowskiego 39/21, Kraków 30-611, tel./fax: 0-12 654-52-99, e-mail: ).
P

PEKAO SA I o/Kraków

23 1240 1431 1111 0000 1044 9125,

z dopiskiem “Ania Szklarska".

Z góry dziękujemy za pomoc i zrozumienie.

ZARZĄD STOWARZYSZENIA “LIVER"

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]