Reklama

Pomoc dla Adriana

Pomoc dla Adriana

30.10.2006
Czyta się kilka minut
Mój syn Adrian ma dziewięć lat. Z powodu mózgowego porażenia dziecięcego ma osłabioną lewą stronę ciała i krótszą lewą nogę; boryka się też m.in. z niedowładem nóg, brakiem równowagi, wadą wzroku i wymowy, ma problemy z układem oddechowym. Dziecko leczone jest toksyną botulinową, wstrzykiwaną do mięśni nóg dla ich rozluźnienia. Następnym etapem będzie operacja w Klinice Ortopedii Dziecięcej w Poznaniu, dzięki której Adrian zacznie się samodzielnie poruszać. Koszt operacji wynosi ok. 6 tys. złotych, do tego dochodzą koszty intensywnej rehabilitacji dziecka - zarówno ruchowej, jak psychologicznej, logopedycznej i okulistycznej, by Adrian mógł się rozwijać także intelektualnie. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc nam finansowo, proszę o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0.22.833.88.88):
P

PKO SA 15. oddział w Warszawie 90 1020 1156 0000 7002 0051 6088,

z dopiskiem "darowizna na rzecz Adriana Szewczyka".

Z góry dziękuję za każdą pomoc i wsparcie.

URSZULA SZEWCZYK (Jelenia Góra)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]