Reklama

Pomoc dla Adama

Pomoc dla Adama

04.07.2006
Czyta się kilka minut
Adam Bąba ma 16 lat; choruje na zaburzenia nerwu błędnego i ma poważne kłopoty z koordynacją ruchów, zwłaszcza z utrzymaniem pionu. Jego życie może poprawić wszczepienie stymulatora nerwu błędnego. Niestety, jego koszt wynosi 45 tys. złotych - suma dla rodziny Adama nieosiągalna. Wszystkich, którzy mogą pomóc w zebraniu potrzebnych pieniądzy, prosimy o wpłaty na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty" (ul. Płocka 5a, Gdynia 81-535, tel./fax: 0.58.663.81.41):
B

Bank Millennium SA

63 1160 2202 0000 0000 2920 6273,

z dopiskiem "stymulator dla Adama Bąby".

Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

ZARZĄD FUNDACJI "POMÓŻ I TY"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]