Reklama

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

11.12.2006
Czyta się kilka minut
Moja córka, 21-letnia Ola, od sześciu lat poważnie choruje na stawy kolanowe, nie może chodzić. Mimo pięciu operacji jest daleko do poprawy i córka przygotowuje się do jeszcze dwóch: rekonstrukcji wiązadła krzyżowego i wiązadeł pobocznych. Wstępny koszt operacji wynosi ok. 15 tys. złotych, potem konieczna będzie rehabilitacja. Wszystkich, którzy pomogliby nam zebrać środki m.in. na kupno sprzętu rehabilitacyjnego (sztuczny staw kolanowy, protezy stawów kolanowych, materac, rower do ćwiczeń), prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0.22.833.88.88, www.dzieciom.pl):
P

PKO BP 15. o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

z dopiskiem "na leczenie i rehabilitację Aleksandry Leonienko".

Liczę na Państwa serce i wsparcie. Wszystkim Darczyńcom z góry dziękuję.

JOLANTA LEONIENKO (Terespol, woj. lubelskie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]