Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

11.12.2006
Czyta się kilka minut
Moja córka, 21-letnia Ola, od sześciu lat poważnie choruje na stawy kolanowe, nie może chodzić. Mimo pięciu operacji jest daleko do poprawy i córka przygotowuje się do jeszcze dwóch: rekonstrukcji wiązadła krzyżowego i wiązadeł pobocznych. Wstępny koszt operacji wynosi ok. 15 tys. złotych, potem konieczna będzie rehabilitacja. Wszystkich, którzy pomogliby nam zebrać środki m.in. na kupno sprzętu rehabilitacyjnego (sztuczny staw kolanowy, protezy stawów kolanowych, materac, rower do ćwiczeń), prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0.22.833.88.88, www.dzieciom.pl):
P

PKO BP 15. o/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

z dopiskiem "na leczenie i rehabilitację Aleksandry Leonienko".

Liczę na Państwa serce i wsparcie. Wszystkim Darczyńcom z góry dziękuję.

JOLANTA LEONIENKO (Terespol, woj. lubelskie)

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]