Reklama

Dla dzieci z Krzywej

Dla dzieci z Krzywej

27.11.2007
Czyta się kilka minut
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa zajmuje się dziećmi z terenu byłego PGR-u w Krzywej i Jasionce w Beskidzie Niskim. Organizujemy dzieciom, pozbawionym wielu możliwości, wolny czas: zajęcia językowe, plastyczne, muzyczne, taneczne, fotograficzne i wiele innych. Właśnie urządzamy nową świetlicę, potrzebujemy pomocy rzeczowej i materialnej. Jeśli ktoś z Państwa ma na zbyciu takie rzeczy jak: rzutnik, ekran, telewizor, odtwarzacz DVD, nagrywarkę DVD do komputera, komputery, śpiwory, karimaty, i chciałby je przekazać stowarzyszeniu - będziemy niezwykle zobowiązani za te dary.
W

Wdzięczni będziemy także za wszelką pomoc materialną. Państwa pieniądze zostaną przeznaczone bezpośrednio na pomoc dzieciom i młodzieży. Pracujemy społecznie, jesteśmy małym stowarzyszeniem, nie zatrudniamy urzędników. Liczy się dla nas każda złotówka. Wpłaty można przekazywać na konto Stowarzyszenia Rozwoju Sołectwa Krzywa (Wołowiec 11, Sękowa 38-307; tel. 018 35-10-260, 018 35-10-070, 0-502-318-711):

34 1060 0076 0000 3200 0075 8148.

Dziękujemy za wszystko.

MONIKA SZNAJDERMAN,

ANDRZEJ STASIUK

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]