Reklama

Dla dzieci z Krzywej

Dla dzieci z Krzywej

27.11.2007
Czyta się kilka minut
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa zajmuje się dziećmi z terenu byłego PGR-u w Krzywej i Jasionce w Beskidzie Niskim. Organizujemy dzieciom, pozbawionym wielu możliwości, wolny czas: zajęcia językowe, plastyczne, muzyczne, taneczne, fotograficzne i wiele innych. Właśnie urządzamy nową świetlicę, potrzebujemy pomocy rzeczowej i materialnej. Jeśli ktoś z Państwa ma na zbyciu takie rzeczy jak: rzutnik, ekran, telewizor, odtwarzacz DVD, nagrywarkę DVD do komputera, komputery, śpiwory, karimaty, i chciałby je przekazać stowarzyszeniu - będziemy niezwykle zobowiązani za te dary.
W

Wdzięczni będziemy także za wszelką pomoc materialną. Państwa pieniądze zostaną przeznaczone bezpośrednio na pomoc dzieciom i młodzieży. Pracujemy społecznie, jesteśmy małym stowarzyszeniem, nie zatrudniamy urzędników. Liczy się dla nas każda złotówka. Wpłaty można przekazywać na konto Stowarzyszenia Rozwoju Sołectwa Krzywa (Wołowiec 11, Sękowa 38-307; tel. 018 35-10-260, 018 35-10-070, 0-502-318-711):

34 1060 0076 0000 3200 0075 8148.

Dziękujemy za wszystko.

MONIKA SZNAJDERMAN,

ANDRZEJ STASIUK

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]