Reklama

30 października - 6 listopada 2011

30 października - 6 listopada 2011

25.10.2011
Czyta się kilka minut
Pogorzelisko
D

Dramat, reż. Denis Villeneuve, Kanada/Francja 2010, Canal+ Film, niedziela 30 X, 20.00

Jeden z ciekawszych filmów ubiegłego roku: pochodząca z Bliskiego Wschodu Kanadyjka pozostawia testament, w którym prosi swe dorosłe dzieci o wyjazd do rodzinnego kraju i spełnienie tam jej ostatniej woli. Konfrontacja rodzeństwa z burzliwą przeszłością matki będzie doświadczeniem wyjątkowo brutalnym.

Nauczanie początkowe

Dokumentalny, reż. Marcin Bortkiewicz, Polska 2009, TVP Kultura, poniedziałek 31 X, 17.50

Do Stacji Morskiej na Helu przybywa na praktyki student oceanografii. Będzie pomagał w ratowaniu ginącego gatunku fok szarych, które rodzą się w ośrodku, po czym wypuszczane są do Bałtyku. Chłopak zdobywa doświadczenie pod okiem profesora, który daje mu mądrą lekcję, jak oddzielić swoje emocje i ...

1872

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]