Reklama

17 - 21 października 2010

17 - 21 października 2010

12.10.2010
Czyta się kilka minut
Chopin4
W

Widowisko muzyczno-baletowe, reż. Jarosław Minkowicz, Polska 2010, TVP 2, niedziela 17 X, 23.30

Za fortepianem - Włodek Pawlik, przy mikrofonie - Aga Zaryan, Urszula Dudziak & Super Band oraz chór Voice Factory, na scenie - artyści największych teatrów tańca z Polski i zagranicy (m.in. z Nowego Jorku i Monachium). W dwa miesiące po premierze zobaczymy spektakl muzyki i tańca stworzony dla uczczenia Roku Chopinowskiego w Polsce.

Orangutanica Nénette

Dokumentalny, reż. Nicolas Philibert, Francja 2010, Canal+, poniedziałek 18 X, 22.45

Twórca znanego u nas dokumentu "Być i mieć" tym razem przygląda się życiu czterdziestoletniej małpy z paryskiego zoo. To ona, dumna i milcząca, przez cały czas znajduje się w samym centrum kadru. Ale Philibert z subtelną ironią opowiada pośrednio także o ludziach...

1853

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]