Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

4 - 9 lipca 2010

4 - 9 lipca 2010

29.06.2010
Czyta się kilka minut
Szalom na Szerokiej
K

Koncert, Polska 2010, TVP 2, niedziela 4 VII, 23.30

Koncert finałowy 20. jubileuszowego Festiwalu Kultury Żydowskiej nie doczeka się tym razem bezpośredniej transmisji w TVP. Za to dzień później wyemitowana zostanie pierwsza część imprezy. W tym roku w prawdziwym muzyczno-kulturowym tyglu wystąpią m.in. Septeto Rodriguez Cuban Jewish Allstars, Konsonans Retro, Parno Graszt, Inni Europejczycy i Festival All Stars Orchestra.

Lipiec z Jimem Jarmuschem

Cykl filmów, Cinemax, poniedziałki, 20.00

Ostatni film nowojorskiego minimalisty kina, "Limits of Control", nie miał, niestety, ani najlepszej prasy, ani kasowego sukcesu. Tym bardziej warto przypomnieć sobie najlepsze lata w twórczości Jarmuscha, od "Inaczej niż w raju" po "Truposza". Na początek, w poniedziałek 5 lipca, stacja Cinemax pokaże debiut...

2037

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]