Reklama

Ładowanie...

4 - 9 lipca 2010

29.06.2010
Czyta się kilka minut
Szalom na Szerokiej
K

Koncert, Polska 2010, TVP 2, niedziela 4 VII, 23.30

Koncert finałowy 20. jubileuszowego Festiwalu Kultury Żydowskiej nie doczeka się tym razem bezpośredniej transmisji w TVP. Za to dzień później wyemitowana zostanie pierwsza część imprezy. W tym roku w prawdziwym muzyczno-kulturowym tyglu wystąpią m.in. Septeto Rodriguez Cuban Jewish Allstars, Konsonans Retro, Parno Graszt, Inni Europejczycy i Festival All Stars Orchestra.

Lipiec z Jimem Jarmuschem

Cykl filmów, Cinemax, poniedziałki, 20.00

Ostatni film nowojorskiego minimalisty kina, "Limits of Control", nie miał, niestety, ani najlepszej prasy, ani kasowego sukcesu. Tym bardziej warto przypomnieć sobie najlepsze lata w twórczości Jarmuscha, od "Inaczej niż w raju" po "Truposza". Na początek, w poniedziałek 5 lipca, stacja Cinemax pokaże debiut...

2037

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Black Friday: Dostęp 18-miesięczny
199,90 zł

540 zł 340 zł taniej w ofercie Black Friday (pół roku w prezencie)
Aż 547 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]