Reklama

19 - 23 grudnia 2010

19 - 23 grudnia 2010

14.12.2010
Czyta się kilka minut
ATP - muzyka jutra
D

Dokument muzyczny, reż. Jonathan Caouette, Wielka Brytania 2009, TVP Kultura, niedziela 19 XII, 22.00

Twórca "Tarnation" opowiada o jedynej w swoim rodzaju imprezie. Brytyjski festiwal "All Tomorrow’s Parties" potrafi obejść się bez dyktujących warunki sponsorów, powierzając swój program artystom i ich fanom. Stąd też alternatywna formuła samego filmu, który jest kompilacją materiałów nakręconych przez zwykłych uczestników imprezy. A jej bohaterami byli m.in. Portishead, Sonic Youth, Gossip czy Iggy Pop.

NaGłos

Publicystyka kulturalna, Polska 2010, TVP Kultura, środa 22 XII, 22.00

Uwaga, "NaGłos" - reaktywacja! 14 Grudnia, w 27. rocznicę swojego powstania, wznowiło działalność krakowskie czasopismo mówione, które od czasów stanu wojennego stało się platformą niezależnego myślenia. Zobaczymy...

2000

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]