Reklama

Zachęta daje przykład

Zachęta daje przykład

03.09.2012
Czyta się kilka minut
„TP” 34/12
Z

Z przyjemnością śledzę kulturalne zainteresowania „TP”. Tym razem cieszy artykuł „Sztuka wszędzie” Piotra Kosiewskiego o wystawie „Powinność i bunt” w warszawskiej Zachęcie.

Ze swej strony dodam, że jest to pierwsza od dawna wystawa zorganizowana z tak wielkim rozmachem, tak dobrze i kompletnie opracowana, z tak obszerną, a jednak spójną tematyką. Wystawa ma swoją płynność i logikę, i jest doskonale opisana – nie mówiąc już o wersji obcojęzycznej, niestety należącej jeszcze do rzadkości w naszych ofertach kulturalnych.

Wyrazy uznania dla organizatorów, szczególnie po ostatniej fali krytyki i rozmów nad kształtem, kondycją i przyszłością warszawskich placówek sztuki współczesnej.

744

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]