Reklama

Pomoc dla Sebastiana

Pomoc dla Sebastiana

18.12.2005
Czyta się kilka minut
Nasz syn ma pięć lat, jest dzieckiem autystycznym. Sebastian nie mówi i nie potrafi kontaktować się z rówieśnikami, ale jest ślicznym i wesołym chłopcem. Dzięki nieustannej pracy rodziny i ćwiczeniom terapeutycznym, wiele już osiągnął. Coraz częściej opuszcza swój zamknięty świat, polubił przebywać na świeżym powietrzu i jeździć na rowerze. Przykro nam, że nie stać nas na kontynuację rehabilitacji, która powinna być systematyczna i długotrwała. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe, które nam pomoże odzyskać synka, a jego przywróci światu. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą, wpłatę na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685):
P

PKO BP XV O/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem: “pomoc, leczenie i rehabilitacja Sebastiana Głuchowskiego".

BARBARA i MARCIN GŁUCHOWSCY (Siedlce)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]