Reklama

Pomoc dla Marcina

Pomoc dla Marcina

29.05.2005
Czyta się kilka minut
Marcin Straburzyński ma 20 lat; z powodu nowotworu kości stracił prawą nogę. By w miarę sprawnie się poruszać chłopak potrzebuje leja do “inteligentnej" protezy, o wartości 14,5 tys. złotych. Sytuacja materialna jego rodziców nie daje nadziei na samodzielne uiszczenie wszystkich kosztów. Każdego, kto chciałby pomóc zebrać tę sumę, prosimy o wpłatę na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych “Pomóż i Ty" (ul. Płocka 5A, Gdynia 81-535, tel./fax: 0.58.663.81.41):
B

Bank Millennium SA

63 1160 2202 00000000 2920 6273,

z dopiskiem “Lej do protezy nogi dla Marcina Straburzyńskiego".

Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

ZARZĄD FUNDACJI “POMÓŻ I TY"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]