Reklama

Oby Pan Bóg się nie zawiódł

Oby Pan Bóg się nie zawiódł

03.09.2012
Czyta się kilka minut
„TP” 35/12
N

Niestety, zabrałam „Tygodnik” do kolejki u dentysty, i tylko to przeszkodziło mi wydawać okrzyki radości i szczęścia nad artykułem Marka Zająca „Kościół postawiony pod ścianą”! Tak trzymajmy, nie dajmy się podpuszczać skrajnym poglądom. Wierzmy w zdrowy rozsądek, dobro w człowieku i umiarkowanie we wszystkim. Myślę, że Pan Bóg, dając człowiekowi wolną wolę i w ogóle stwarzając go, również wierzył w nasz rozsądek. Oby się nie zawiódł.

480

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]