Reklama

Ładowanie...

Znamienna rozmowa

11.05.2010
Czyta się kilka minut
"TP" 19/10
Z

Znamienna rozmowa

Traktujący o mnie komentarz Michała Olszewskiego "Krótka pamięć Ewy Stankiewicz" jest bardzo tendencyjny. Wiem, że to rozgrywanie prywatnych porachunków, szkoda, że na łamach "Tygodnika". Jestem gotowa udostępnić rozmowę z Krzysztofem Kozłowskim. Pytany o sympatię do SKS-u kilka razy unika odpowiedzi, wreszcie niechętnie (w tonie) przyznaje szacunek ­SKS--owi. W ogóle rozmowa bardzo znamienna, myślałam, że szerzej uda się ją zamieścić w serialu, który miał być produkowany. Bardzo ciekawe pytanie tam Kozłowski zadaje: "Proszę powiedzieć, co się bardziej liczy, czy wszystkie te lata, kiedy się jest porządnym i uczciwym, czy ten jeden moment, te pięć minut słabości, kiedy człowiek zegnie kark". Pytam go: "Ale o kim pan mówi, o sobie czy hipotetycznie?". Kozłowski ucieka od odpowiedzi, za trzecim podejściem odpowiada: "O ...

5337

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]