Reklama

Desperaci z Golden Gate

Desperaci z Golden Gate

z San Francisco
03.02.2020
Czyta się kilka minut
Most nad zatoką San Francisco to jedno z najpopularniejszych miejsc wśród samobójców. W ciągu 83 lat życie odebrało tu sobie ponad 1700 osób.
MARTA ZDZIEBORSKA
C

Często wygląda to podobnie, jak w tamten poranek 29 stycznia 2008 r. Siedemnastoletnia szatynka o równo przystrzyżonej grzywce wychodzi z samochodu przy punkcie widokowym na wiszący most Golden Gate. Lekko zdenerwowana, zapala papierosa i idzie w stronę chodnika prowadzącego na drugą stronę zatoki San Francisco. Gdy dziewczyna jest już na miejscu, gasi niedopałek. Następnie wspina się na barierkę mostu i po chwili wahania skacze do wody.

Z raportu policyjnego, którego autorzy zrekonstruują później przebieg tego dramatu – oparto go m.in. na miejskim monitoringu, stąd jego szczegółowość – wynika, że między zaparkowaniem auta a skokiem minęło zaledwie pięć minut.

Jednak rodzice Casey (tak nastolatka miała na imię) długo nie chcą w to uwierzyć. Przecież tak szybko giną, zdawałoby się, tylko desperaci. Tymczasem ich córka miała dobre życie: wychowywała się w kochającej...

14474

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]