Reklama

Trzecie miejsce

Trzecie miejsce

24.06.2008
Czyta się kilka minut
Podczas ubiegłorocznych wakacji podjąłem postanowienie, którego na razie nie złamałem: nie oglądam programów informacyjnych w telewizji.
M

Muszę powiedzieć, że w ciągu tych dziesięciu miesięcy bardzo poprawiły mi się wyniki. Wcześniej odczuwałem bóle po lewej stronie klatki piersiowej, miałem też coraz wyższe ciśnienie. Teraz ciśnienie się unormowało, a bóle ustąpiły.

Postanowienie to podjąłem w Szwecji. Wypoczywaliśmy tam całą rodziną na wyspie Tjörn w letnim domku naszych polsko-szwedzkich przyjaciół. Któregoś wieczora włączyłem telewizor, żeby zobaczyć, jak wyglądają tamtejsze "Fakty"/"Wiadomości"/"Wydarzenia". Powiem krótko: nuda. Nuda, czyli spokój. Spokój, czyli - bardzo dobrze. Główną wiadomością dnia był sukces szwedzkiego lekkoatlety na międzynarodowym mitingu: sukces biegacza, który zajął... trzecie miejsce. Ponadto w serwisie był też długi - jak by to powiedzieć - esej chyba? Otóż esej na temat tego, czy lepiej sprzedawać piwo w puszkach, czy może jednak tylko w butelkach. No bo...

3711

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]