Reklama

Ostatni Waltz?

Ostatni Waltz?

24.06.2013
Czyta się kilka minut
Gronkiewicz-Waltz stała się dla partii ciężarem. Czy Donald Tusk spisze na straty jednego z najwierniejszych żołnierzy?
N

Niedawno – jak mówią dobrze poinformowane źródła – do urzędnika warszawskiego ratusza zadzwonił telefon z Kancelarii Premiera.
– Czy możecie sprawić, żeby ona się nie odzywała?
– Słucham?
– Trzymać ją z daleka od mediów?
– Jak to?
– Jeszcze kilka wypowiedzi i utoniemy wszyscy, razem z waszą Hanką.
NAGI INSTYNKT
 Anegdota o tyle celna, że Hanna Gronkiewicz-Waltz zachowywała się ostatnio jak polityk, który stracił instynkt samozachowawczy. Dziwne: przez lata radziła sobie z mediami, a teraz zalicza wpadkę za wpadką.
Gdy okazało się, że dwie kluczowe stacje metra będą zamknięte dłużej, niż zapowiadano, i w Warszawie szalał chaos komunikacyjny, stwierdziła, że winne są media, bo nie poinformowały w porę mieszkańców, choć dostały z ratusza wiadomość. Jak odpierała zarzut, że nie udało się na czas otworzyć zalanego tunelu...

11498

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]