Reklama

Ładowanie...

Listy

Listy

07.11.2022
Czyta się kilka minut
„TP” 43/2022
K

Kto słucha premiera

Agata Kaźmierska i Michał Gikowski, autorzy interesującego tekstu „Putin w Polsce”, dziwią się, że wpis premiera, który zarzucił Donaldowi Tuskowi „zbrodnię” polegającą na prowadzeniu „prorosyjskiej i proniemieckiej polityki”, u nas przeszedł bez echa. Ten brak reakcji wydaje się czytelnym wskaźnikiem uwagi i znaczenia, jaką opinia publiczna przywiązuje do wypowiedzi premiera.

ADAM

Katolicki, a dobry

Od tego roku zaczęłam czytać „TP” – jako pierwszy kupiłam noworoczny numer, gdyż podpowiadały mi go reklamy na Facebooku. Byłam zachwycona i zaskoczona, jak świetne artykuły mogą pojawiać się w piśmie katolickim. Bardzo imponuje mi wasza dojrzałość, empatia i rzetelność. I czytam was do dziś, czasem w wersji papierowej, a od dłuższego czasu online.

JUSTYNA

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]