Reklama

Audyt kulinarny

Audyt kulinarny

16.05.2016
Czyta się kilka minut
Cztery godziny. To za krótko, żeby szef polskiej dyplomacji się wyspał, dlatego nie było go na spotkaniu z jego niemieckim odpowiednikiem oraz szefem Komisji Europejskiej.
Fot. EAST NEWS
Fot. EAST NEWS
M

Minister wrócił dopiero o drugiej w nocy z Sejmu po pamiętnym sabacie, tzn. audycie, samolot do Berlina miał zaś zabukowany na szóstą. Odechciało mu się pędzić na lotnisko, żeby dopieszczać jakichś Niemców, zrozumcie go. Był wyczerpany, któż z nas umiałby zachować świeżość umysłu po kilkunastu godzinach w teatrze jednego aktora?

Ja w każdym razie dawkuję sobie po kawałku, bowiem nie spocznę, aż się nie dowiem, jak rząd ocenia ostatnią epokę za stołem i w spiżarniach. Tylko w którym odcinku szukać? Na logikę powinien tym się zająć minister rolnictwa. Nie pytajcie mnie, co brałem, ale udało mi się przez to przebrnąć, szkoda że bezowocnie. Ministra kultury, zwłaszcza że dawno temu był jeszcze socjologiem, mógłbym podejrzewać o jakieś krytyczne spojrzenie na polski stół. Gadał długo, nawet parę rzeczy do sensu, nie doczekałem się jednak niczego, na czym mi zależało. Może człowiek...

6018

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]