Reklama

„Tylko krótko, proszę"

„Tylko krótko, proszę"

03.09.2007
Czyta się kilka minut
1

15.3.1994 r.

1) Najpierw krótka informacja o moim stanie zdrowia: przez całą sobotę, niedzielę i poniedziałek nie mogłem nic robić, nawet czytać. Tylko spałem, pociłem się, ewentualnie przewracałem się w łóżku i gapiłem w sufit. Miałem też jakieś koszmarne, gorączkowe sny - na przykład, że S. wezwał mnie, żebym natychmiast podał się do dymisji, bo obraziłem sześć sąsiednich krajów. Dziś, tj. we wtorek, po raz pierwszy czuję się całkiem normalnie, więc powoli zaczynam urzędować. Na razie długo rozmawiałem z panem S., z którym dogadałem się na temat pewnych spraw. Ponadto telefonowałem do Honzy Rumla, żeby spytać, co zrobią w sprawie Żyrinowskiego. Odpowiedź mnie uspokoiła. Gdyby dziennikarze chcieli znać moją opinię, proszę nie ogłaszać stanowiska bez konsultacji ze mną.

2) W czasie kiedy nie byłem w stanie nic robić, nawet czytać, to jednak...

7352

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]