Reklama

„Tylko krótko, proszę"

„Tylko krótko, proszę"

03.09.2007
Czyta się kilka minut
1

15.3.1994 r.

1) Najpierw krótka informacja o moim stanie zdrowia: przez całą sobotę, niedzielę i poniedziałek nie mogłem nic robić, nawet czytać. Tylko spałem, pociłem się, ewentualnie przewracałem się w łóżku i gapiłem w sufit. Miałem też jakieś koszmarne, gorączkowe sny - na przykład, że S. wezwał mnie, żebym natychmiast podał się do dymisji, bo obraziłem sześć sąsiednich krajów. Dziś, tj. we wtorek, po raz pierwszy czuję się całkiem normalnie, więc powoli zaczynam urzędować. Na razie długo rozmawiałem z panem S., z którym dogadałem się na temat pewnych spraw. Ponadto telefonowałem do Honzy Rumla, żeby spytać, co zrobią w sprawie Żyrinowskiego. Odpowiedź mnie uspokoiła. Gdyby dziennikarze chcieli znać moją opinię, proszę nie ogłaszać stanowiska bez konsultacji ze mną.

2) W czasie kiedy nie byłem w stanie nic robić, nawet czytać, to jednak...

7352

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]