Reklama

To był "Borndiep"

To był "Borndiep"

17.10.2004
Czyta się kilka minut
Do tekstu Magdaleny Moskal “Wolność przemieszczania a prawo do życia" (“TP" nr 39/04) wkradła się nieścisłość. Statek, na którym “Kobiety na Falach" przypłynęły do Portugalii, nosi nazwę “Borndiep", a nie, jak podaje Autorka, “Langenort".
W

WERONIKA CHAŃSKA, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Warszawa

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]