Reklama

Ładowanie...

To był "Borndiep"

To był "Borndiep"

17.10.2004
Czyta się kilka minut
Do tekstu Magdaleny Moskal “Wolność przemieszczania a prawo do życia" (“TP" nr 39/04) wkradła się nieścisłość. Statek, na którym “Kobiety na Falach" przypłynęły do Portugalii, nosi nazwę “Borndiep", a nie, jak podaje Autorka, “Langenort".
W

WERONIKA CHAŃSKA, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Warszawa

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]