Reklama

Ładowanie...

Hormony i piksele. Co obejrzeć na VoD

17.03.2023
Czyta się kilka minut
Kim właściwie jest ten wielki, rudy, włochaty zwierz? Metaforą dojrzewania, kobiecej energii, ochronnego kamuflażu, a może po prostu nieposkromionego wnerwu? | ANITA PIOTROWSKA POLECA, CO ZOBACZYĆ, W KAŻDY WEEKEND
FOT. Pixar / materiały prasowe
W

W tym roku Oscara dla najlepszej animacji otrzymał, zgodnie z przewidywaniami, „Guillermo del Toro: Pinokio”, czyli nowe odczytanie słynnej powieści dla dzieci, zrealizowane tradycyjną metodą poklatkową. Akurat moim faworytem w tej kategorii był zupełnie inny film, całkiem dorosły, bardzo osobny i jeszcze bardziej rzemieślniczy „Marcel Muszelka w różowych bucikach” Deana Fleischera-Campa, pokazywany dotąd na naszych ekranach jedynie w ramach American Film Festival we Wrocławiu.

  • „TO NIE WYPANDA” – reż. Domee Shi. Prod. USA 2022. Disney+, Premiery CANAL+, Rakuten, Player, Chili, Apple TV

    ...
5602

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 


https://www.tygodnikpowszechny.pl/weekend-5160

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]