Reklama

Ładowanie...

Hormony i piksele. Co obejrzeć na VoD

17.03.2023
Czyta się kilka minut
Kim właściwie jest ten wielki, rudy, włochaty zwierz? Metaforą dojrzewania, kobiecej energii, ochronnego kamuflażu, a może po prostu nieposkromionego wnerwu? | ANITA PIOTROWSKA POLECA, CO ZOBACZYĆ, W KAŻDY WEEKEND
FOT. Pixar / materiały prasowe
W

W tym roku Oscara dla najlepszej animacji otrzymał, zgodnie z przewidywaniami, „Guillermo del Toro: Pinokio”, czyli nowe odczytanie słynnej powieści dla dzieci, zrealizowane tradycyjną metodą poklatkową. Akurat moim faworytem w tej kategorii był zupełnie inny film, całkiem dorosły, bardzo osobny i jeszcze bardziej rzemieślniczy „Marcel Muszelka w różowych bucikach” Deana Fleischera-Campa, pokazywany dotąd na naszych ekranach jedynie w ramach American Film Festival we Wrocławiu.

  • „TO NIE WYPANDA” – reż. Domee Shi. Prod. USA 2022. Disney+, Premiery CANAL+, Rakuten, Player, Chili, Apple TV

    ...
5602

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 


https://www.tygodnikpowszechny.pl/weekend-5160

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]