Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Czerwona kropka na rozdrożu

Czerwona kropka na rozdrożu

13.07.2010
Czyta się kilka minut
Jak to już jest coraz szerzej wiadomym, względna estetyka sklepów wielkopowierzchniowych sieci Carrefour ("3-cie miejsce na świecie pod względem zysku, 2-gie pod względem dochodu, 1-sze pod względem powierzchni") wzbogacona została ostatnio o czerwoną kropkę.
N

Niestety, z przykrością konstatuję, że wokół tej carrefourowej kropki krążą plotki, a nawet - excusez le mot - kalumnie dotyczące jej wykorzystania w celach higienicznych. Oszczercy twierdzą, iż na usytuowanej w centralnym punkcie każdego Carrefoura ("Dla lepszego życia") kropce musi każdorazowo stanąć pracownik chcący załatwić potrzebę fizjologiczną. Ma prosząco stanąć i czekać... aż kierownictwo Carrefoura ("To dobre dla Ciebie") go dostrzeże i zezwoli na skorzystanie z toalety. Czasem stoi po pięć minut, upokarzany na oczach wszystkich klientów.

Poczynił się huczek. "Dziennik Wschodni" z Lublina, "Gazeta Wrocławska" - oszczerstwa ze wschodu i zachodu sypią się na nieszczęsnego, biednego Carrefoura ("Codziennie, dla Ciebie"). Co najmniej 350 polskich czerwonych kropek ze wszystkich super-, hyper-, mega-, giga- i teramarketów sieci Carrefour ("Wybór i ...

2156

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]