Reklama

Celebrytka

Celebrytka

16.09.2008
Czyta się kilka minut
Niejaka "Madonna" (należy wymawiać z amerykańska: Madona) "sama sprawiła sobie na 50. urodziny najlepszy prezent - nowe dziecko". Nowe dziecko "Madonny" jest z Malawi, ma trzy lata i nosi imię Mercy. Dzięki "Madonnie" Mercy będzie mogła rozpocząć swój amerykański sen, choć jej afrykańska rodzina nie jest zachwycona, ale to przecież bez znaczenia, gdyż na adopcję zgodził się odpowiedni minister.
C

Celebryci mogą sobie sprawić dziecko w sposób bardziej tradycyjny - wtedy mogą dorobić do głodowych celebryckich pensyjek. Pierwsze bliźniacze zdjęcia dzieci Brangeliny (czyli Angeliny Jolie i Brada Pitta) poszły za 15 mln dolarów. Dzieci wyglądają dokładnie identycznie jak wszystkie inne noworodki od początku świata - jak po ciężkiej walce bokserskiej - ale przynajmniej imiona mają jak się patrzy: Knox Leon i Vivienne Marcheline. Ich starsze rodzeństwo to Shiloh i Pax.

Bieżnia dla psa celebryty to już standard (nie trzeba łazić ze smyczą, minimalne ryzyko wdepnięcia), podobnie jak białe porsche, które koniecznie należy tankować osobiście, oraz nagrana płyta długogrająca z bezpretensjonalnym tytułem, np. "Myśli warte słów".

Czasem celebryta może ukazać ludzkie oblicze, jak Jarosław Kret, który zdecydował się ujawnić słabość do naleśników...

2866

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]