Reklama

Wydanie specjalne TP "Smak wolności"

Windykator

Windykator

19.02.2018
Czyta się kilka minut
Działanie na rzecz wizerunku to nasza ulubiona branża.
N

Niemal codziennie przyglądamy się i sprawdzamy, kto, jak i za ile w ramach szalejącego narcyzmu zmienił swą powierzchowność, bądź to za pomocą skalpela i tworzyw sztucznych, bądź filtrów, pudrów, szablonów i rekwizytów. Lubimy to. Od zawsze. Zważmy, choć jest to nienadmiernie odkrywcze, że wszystkie te działania umożliwiają pozowanie. Śmiemy mniemać, że na pozowanie idą dziś większe pieniądze niż na technologie rakietowe, automobilowe, poszukiwania innych cywilizacji, zbrojenia bądź cokolwiek.

Pozowanie stało się bodaj najważniejszą umasowioną czynnością ludzką. Pozujących od niepozujących dzieli dziś wszystko, tu – tak sądzimy – przebiega granica pojmowania wszelkiego sensu, w tym istnienia. Działalność wizerunkowa wymaga wielkiego profesjonalizmu i im bardziej fachowo podchodzimy do kreacji własnego obrazu, tym solidniejsza skrobaczka jest potrzebna do zdrapania z nas pudru...

4093

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]