Reklama

Oczami uczniów

Oczami uczniów

31.08.2010
Czyta się kilka minut
Magdalena Woźniak - 7 l., podstawówka, Męcina
M

Miałam religię w zerówce. Super. I ksiądz był fajny, bo nigdy się nie nudziliśmy. Uczyliśmy się modlitw i piosenek, np. o tym, jak Bóg stworzył ptaszki. Dużo kolorowaliśmy w katechizmie, a ksiądz czasem opowiadał nam też różne historie. Raz mówił o takich księżach, którzy pojechali daleko uczyć dzieci religii i tam zastrzelili ich źli ludzie.

Weronika Chudzik - 9 l., podstawówka, Kraków

Na religii przeważnie bawimy się, np. piłkami. Uczyliśmy się też modlitw i piosenek do Komunii św., którą miałam wiosną. Czasem dzieci się nudzą i leżą na ławkach. Ksiądz denerwuje się wtedy i trochę krzyczy, ale tak w ogóle jest miły i mnie się nie nudzi na religii.

Kasia Piróg - 10 l., podstawówka, Opole

Lubię chodzić do szkoły i religia to jest mój ulubiony przedmiot. Pani jest...

7872

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]