Reklama

Nie moja muzyka

Nie moja muzyka

07.12.2010
Czyta się kilka minut
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia: Nie jestem pewien, czy PO ma dziś program. Stała się partią władzy, dla której sprawny marketing jest celem samym w sobie.
A

Andrzej Brzeziecki: Dość szybko dał Pan do zrozumienia, że nie zamierza się przyłączać do ugrupowania Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Dlaczego?

Rafał Dutkiewicz: Dziennikarze, jeszcze w czasie kampanii wyborczej, wciąż pytali, co sądzę o tej inicjatywie. TVN ścigał mnie po całym województwie i w końcu ich dziennikarz złapał mnie w Lubinie i zadawał pytania z tezą, jakobym był zainteresowany akcesem do PJN. Odpowiedziałem tylko, że lubię konkurencyjność, także na rynku politycznym, dlatego z zaciekawieniem przyjmuję tę inicjatywę, ale nie wybieram się do niej.

Tymczasem komentatorzy uznali, że z jednej strony odejście liberalnego skrzydła PiS, a z drugiej Pana wynik we Wrocławiu to sygnał, że między PO a PiS coś się może zrodzić. Wyczuwa Pan takie oczekiwanie?

Nie. Widocznie ominęły...

15843

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]