Reklama

Masażyści

Masażyści

26.02.2018
Czyta się kilka minut
Dziś będziemy się relaksować, co znaczy, że spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co nam sprawia przyjemność.
R

Rzecz jasna jesteśmy w pracy, więc nie ma możliwości, byśmy się relaksowali naprawdę, podejmiemy jednak w tej kwestii mozoły teoretyczne.

Rozwój technik relaksacyjnych jest imponujący, a relaks uważamy dziś za podstawowe dobro i zasadnicze prawo w pakiecie praw człowieka. To nie wszystko, bowiem najpierw biznes, a za nim polityka uznały, że obywatel zrelaksowany jest zarówno lepszym pracownikiem, jak i znacznie lepszym wyborcą. Wyborca ściśnięty skomplikowanym sznurowaniem ideowym, skrępowany zasadami jest nieruchawy, ograniczony, i przez owo przykre ograniczenie jest poirytowany, mniej gibki i jakby przykurczony. By rzec wprost: jest on jednowymiarowy. Co takoż ważne, poprzez te ograniczenia jest owego wyborcy jakby mniej. Biznes znalazł po temu rozwiązania, oferując pracownikom atrakcyjne pakiety zawierające liczne dotacje do wizyt na siłowniach, basenach czy strzelnicach,...

3540

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Nie każdy potrafi powiedzieć, że kocha wszystkich tak gorąco i przekonująco jak wizjoner, którego wizje wsparte na czystych intencjach emanują na słuchacza i cudownie urzeczywistniają w przestrzeni historycznej. A jednak! On potrafi. Stworzył kolejny poziom abstrakcyjnej rzeczywistości zbudowanej z abstraktów już lekko zużytych, tym samym sprzedaż wzrosła i utrzymuje się na pozio,mie. Idea połączenia niełączliwego, czyli w czystej postaci taoistyczno-gospodarski koncept świata zaprowadzi nas do ciepłej, jedynej, prawdziwej, niepowtarzalnej czarnej dziury.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]