Reklama

Lew, politycy i sprawa taśmy

Lew, politycy i sprawa taśmy

03.01.2007
Czyta się kilka minut
Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski w studiu "Teraz my" /fot. TVN
T

TYGODNIK POWSZECHNY: - Złamany został regulamin nagrody "Dziennikarz Roku": przyznano ją dwóm osobom.

TOMASZ SEKIELSKI: - Regulamin powinien nadążać za życiem. Zdecydowano się złamać regulamin, bo, jak powiedział naczelny miesięcznika "Press" - "sprawiedliwość przed prawem".

ANDRZEJ MOROZOWSKI: - Bardzo mądra to zasada w wielu wypadkach. Nie można się kurczowo trzymać litery prawa, tylko jego ducha.

- Zostali więc Panowie "dwugłowym Dziennikarzem Roku". Czujecie się dziennikarzami czy dziennikarzem?

AM: - Jesteśmy dziennikarzami. Każdy z nas prowadzi też osobną działalność.

TS: - Ale jesteśmy kojarzeni jako duet dziennikarski. Jest nam z tym znakomicie. Znamy się i przyjaźnimy od 11 lat. Potrafimy zawierać kompromisy: począwszy od tego, jakiego gościa zaprosić, aż po to, co chcemy w rozmowie...

22914

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]