Reklama

Ładowanie...

Lew, politycy i sprawa taśmy

03.01.2007
Czyta się kilka minut
Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski w studiu "Teraz my" /fot. TVN
T

TYGODNIK POWSZECHNY: - Złamany został regulamin nagrody "Dziennikarz Roku": przyznano ją dwóm osobom.

TOMASZ SEKIELSKI: - Regulamin powinien nadążać za życiem. Zdecydowano się złamać regulamin, bo, jak powiedział naczelny miesięcznika "Press" - "sprawiedliwość przed prawem".

ANDRZEJ MOROZOWSKI: - Bardzo mądra to zasada w wielu wypadkach. Nie można się kurczowo trzymać litery prawa, tylko jego ducha.

- Zostali więc Panowie "dwugłowym Dziennikarzem Roku". Czujecie się dziennikarzami czy dziennikarzem?

AM: - Jesteśmy dziennikarzami. Każdy z nas prowadzi też osobną działalność.

TS: - Ale jesteśmy kojarzeni jako duet dziennikarski. Jest nam z tym znakomicie. Znamy się i przyjaźnimy od 11 lat. Potrafimy zawierać kompromisy: począwszy od tego, jakiego gościa zaprosić, aż po to, co chcemy w rozmowie...

22914

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]