Reklama

KRONIKA

KRONIKA

24.09.2012
Czyta się kilka minut
18 – 24 września 2012
U

Udawanie, że nic się nie stało, będzie jedynie nakręcać kolejne komentarze i interpretacje. Przy tej okazji wszystkie placówki edukacyjne prywatne mogą przyjrzeć się sobie, czy aby w ich zwyczajach, tradycjach i sposobie postępowania z uczniami i rodzicami nie ma czegoś, co byłoby w jakikolwiek sposób rażące. (O. Józef Augustyn, jezuita, redaktor naczelny „życia duchowego”, w komentarzu dla KAI o medialnej burzy wokół zdjęć z otrzęsin pierwszoklasistów z gimnazjum salezjanów w Lubinie).

Wzrasta prawdopodobieństwo rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego kard. Carla Marii Martiniego. Wokół znajdującego się w mediolańskiej katedrze grobu zmarłego 31 sierpnia w wieku 85 lat hierarchy nie ustaje ruch pielgrzymkowy. W ciągu trzech tygodni od pogrzebu mediolańskie media doliczyły się 200 tys. pielgrzymów. Ta pośmiertna...

5207

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]