Reklama

Internet i real muszą się wspierać

Internet i real muszą się wspierać

27.03.2012
Czyta się kilka minut
"TP" 13/12
C

Czytam właśnie na Kindle Waszą serię artykułów na temat nowych mediów. Mam 35 lat i też nie kupuję gazet. Nie tylko dlatego, że jestem w Norwegii i norweski jest mi jeszcze nieznany. W Polsce również nie kupowałem gazet, ale nie z powodu jakieś zasady, raczej dlatego że tygodniki w Polsce są właściwie nierozróżnialne, jeśli chodzi o treść. Nic mnie jednak nie rozdrażniło bardziej niż Wasz artykuł na temat młodzieży, która, nowoczesna i znająca języki obce, nie czyta gazet i czuje się z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu lepsza. Czy, jeśli chodzi o papkę, CNN tak bardzo się różni od TVN24? Czy podawanie Onetu i WP jako swoich źródeł informacji jest postępowe, czy raczej naiwne?

Najbardziej martwi mnie zestaw portali informacyjnych, którymi karmi się ta młodzeż. Mogę z dużą pewnością przewidzieć, jakie ma poglądy człowiek, który oświadcza, że czyta „Economist” i ogląda...

2063

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]