Reklama

Duch serialu

Duch serialu

29.03.2021
Czyta się kilka minut
Akurat teraz najlepszy serial leci w gazetach, nie w telewizji, a jego końca nie widać. Jest to tasiemiec o mesjaszu polskiej prawicy.
Z

Zawsze z uwagą i zainteresowaniem czytamy recenzje z seriali. Jest w kraju kilku wielkich, bardzo utalentowanych recenzentów, którzy swymi chyżymi piórami potrafią wzbudzić w nas pragnienie posiadania telewizora.

Niemal zawsze i niemal natychmiast po lekturze tych świetnych artykułów zaczynamy się doktoryzować z przekątnych ekranów, ich rozdzielczości i z wszelkich technologicznych wodotrysków, w jakie wyposażane są dziś urządzenia transmitujące obraz w parze z dźwiękiem. Przewodowi doktorskiemu towarzyszy pragnienie natychmiastowego wskoczenia do studziennego świata kina w odcinkach, ale i chęć konfrontacji własnych odczuć z odczuciami a to umiłowanych mas, ale i owych bardzo uzdolnionych pisarzy. Gdy zamiar zakupu telewizora zostaje odarty z najdrobniejszych wątpliwości, zarówno intelektualnych, finansowych i ekologicznych, gdy powab syreniego głosu wiedzie nas krętymi...

3944

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]