Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Artykuły

01.06.2015
Mariusz Czubaj: Nasze książki należą do europejskiej elity kryminałów. Wystarczyłoby, żeby jeden polski autor osiągnął spektakularny sukces na Zachodzie. Wtedy ruszy lawina.
02.11.2011
Lektura "Klątwy Konstantyna" to nie tylko zajmująca podróż przez kryminalną fabułę, ale także przez historię kultury popularnej - pisze Mariusz Czubaj.
31.08.2010
Mariusz Czubaj: Zbrodniarz stał się we współczesnym kryminale postacią ważniejszą niż detektyw. Zbrodnia jest aktem rozpaczy i sporo mówi o tym, co przeżywa każdy z nas, jakkolwiek mało kto...