Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Prof. ANDRZEJ JAJSZCZYK (ur. 1952) pracuje w Katedrze Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, jest laureatem tegorocznej Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, zwanej "polskim Noblem". Autor sześciu książek, ponad 200 artykułów i 19 patentów w zakresie szybkich sieci telekomunikacyjnych i zarządzania sieciami. Jest ekspertem Komisji Europejskiej w obszarze telekomunikacji.

Artykuły

17.02.2014
Nauki humanistyczne są nie do przecenienia, jeżeli chodzi o naszą tożsamość i człowieczeństwo.
13.10.2009
Dziś telekomunikacja nie może się obejść bez cyfrowego zapisu danych. Nic dziwnego, że Nobel trafił do wynalazców kabla światłowodowego i matrycy CCD.
10.11.2008
Prof. Andrzej Jajszczyk: Każdy powinien mieć prawo dostępu do sieci szerokopasmowej. Bez niej społeczeństwo nie może dziś funkcjonować. Rozmawiał Michał Kuźmiński