Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

01.04.2013
Czyta się kilka minut
6 – 12 kwietnia
M

Mitzvah. Podziel się swoją nerką
Dokumentalny, reż. Maciej Grabysa, Witold Gadowski, Polska 2012, Planete, sobota 6 IV, 22.35
W izraelskiej transplantologii od dawna istnieje problem z rodzimymi dawcami nerek. Jedna z przyczyn tkwi w przekonaniach religijnych. Realizowany przez pięć lat w kilku krajach świata sensacyjny dokument śledczy bada funkcjonowanie czarnego rynku przeszczepów, uwzględniając różne jego aspekty, z polityką, religią i ekonomią włącznie.
Smoleńsk 2010 – 2013
Filmy dokumentalne, TVP 1, poniedziałek 8 IV, 20.25, 21.25
Tuż przed trzecią rocznicą tragicznych wydarzeń pod Smoleńskiem publiczna telewizja wyemituje dwa dokumenty: „Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta” i „Anatomia upadku”. Pierwszy, będący odcinkiem serii National Geographic o największych katastrofach lotniczych,...

2521

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]