Czytaj wygodnie. Dwa sposoby jak korzystniej czytać „Tygodnik Powszechny”

W następstwie ataku Rosji na Ukrainę kryzys przeżywa także rynek papieru. Tłmaczymy dlaczego musimy tymczasowo podnieść cenę „Tygodnika Powszechnego” oraz przedstawiamy formy dostępu do naszych publikacji, dzięki którym będziecie Państwo mogli zaoszczędzić.

   Czyta się kilka minut

Il. Pracownia Graficzna Do Lasu /
Il. Pracownia Graficzna Do Lasu /

Szanowne Czytelniczki i szanowni Czytelnicy,
w następstwie ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę kryzys przeżywa także rynek produkcji papieru. Poza ograniczoną dostępnością problemem są kilkudziesięcioprocentowe „dopłaty energetyczne” do jego cen. Starając się zapewnić Państwu stały dostęp do pisma w drukowanej formie, jesteśmy zmuszeni tymczasowo podwyższyć cenę egzemplarza dostępnego w kiosku do 12 zł. Nie ulega natomiast zmianie cena PRENUMERATY pisma. Wykupienie dostępu do stale aktualizowanego serwisu TygodnikPowszechny. pl pozwoli Państwu pobrać wydanie także w formacie PDF. Licząc, że zostaniecie Państwo z nami – bo „Tygodnik” jest suwerenny dzięki Wam, Czytelniczkom i Czytelnikom

Jacek Ślusarczyk, dyrektor wydawnictwa, prezes zarządu

Oto dwa sposoby, jak można nie tylko wygodniej, ale też korzystniej czytać Tygodnik Powszechny:

 • Ofertę prenumeraty Tygodnika Powszechnego - której cena nie uległa zmianie - znajdziecie Państwo klikając w tym miejscu. Zostając prenumeratorką lub prenumeratorem, nie muszą Państwo już szukać nowych wydań w kioskach - przyjdą wprost do Państwa skrzynek pocztowych.
 • Zachęcamy także do wykupienia dostępu do serwisu TygodnikPowszechny.pl - można to zrobić klikając tutaj. Pozwoli to Państwu natychmiastowo czytać najnowsze numery pisma (co więcej, niektóre artykuły publikujemy w serwisie wcześniej niż w wydaniu papierowym). Ta opcja daje Państwu także dostęp do autorskiego serwisu reportera Wojciecha JAGIELSKIEGO Strona świata oraz do ogromnego archiwum Tygodnika Powszechnego. Dodatkowo wprowadziliśmy teraz możliwość czytania bieżących wydań w formacie PDF, który odzwierciedla wydanie papierowe pisma (można go znaleźć w zakładce Moje konto) - jeśli więc przywykli Państwo do takiej formy pisma, teraz możecie wygodnie czytać je dzięki wykupieniu dostępu do naszej strony.

Pozostańmy w kontakcie. Zachęcamy Państwa do zapisania się na newsletter Tygodnika Powszechnego, który odbiera już 23 tysiące osób. Co środę przedstawiamy w nim najnowsze wydanie pisma, najnowsze treści strony TygodnikPowszechny.pl, a w soboty wysyłamy newsletter z najlepszymi tekstami na weekend. Można się zapisać korzystając z poniższego formularza (forumlarz może się nie wyświetlić, jeśli jest włączony adblock):

W tym miejscu powinny wyświetlić się multimedia. Nie jest to jednak możliwe ze względu na Pani/Pana wybór preferencji plików cookies. W przypadku chęci wyświetlenia całości materiału wraz z multimediami niezbędna jest zmiana wybranych wcześniej preferencji.

Zmień ustawienia plików cookies

Dziękujemy, że nas czytasz!

Wykupienie dostępu pozwoli Ci czytać artykuły wysokiej jakości i wspierać niezależne dziennikarstwo w wymagających dla wydawców czasach. Rośnij z nami! Pełna oferta →

Dostęp 10/10

 • 10 dni dostępu - poznaj nas
 • Natychmiastowy dostęp
 • Ogromne archiwum
 • Zapamiętaj i czytaj później
 • Autorskie newslettery premium
 • Także w formatach PDF, EPUB i MOBI
10,00 zł

Dostęp kwartalny

Kwartalny dostęp do TygodnikPowszechny.pl
 • Natychmiastowy dostęp
 • 92 dni dostępu = aż 13 numerów Tygodnika
 • Ogromne archiwum
 • Zapamiętaj i czytaj później
 • Autorskie newslettery premium
 • Także w formatach PDF, EPUB i MOBI
89,90 zł
© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]