Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

05.03.2012
Czyta się kilka minut
10 - 16 marca 2012
E

Erratum

Dramat, reż. Marek Lechki, Polska 2010, HBO, niedziela 11 III, 20.10; 12 III, 13.25; 14 III, 20.10; 15 III, 11.50

Nagrodzony na festiwalu w Gdyni jako najlepszy debiut 2010 r., film Lechkiego nie jest manifestem pokoleniowym, ale i tak wielu trzydziestoparolatków odnajdzie w nim coś z siebie. Opowieść o Michale z Warszawy, który podczas podróży służbowej trafia po latach do rodzinnego Szczecina, przynosi konfrontację różnych etapów życia, postaw i marzeń zderzonych z rzeczywistością.

Lekkomyślna siostra

Teatr TV, reż. Agnieszka Glińska, Polska 2011, TVP 1, poniedziałek 12 III, 20.30

W interpretacji Glińskiej komedia Włodzimierza Perzyńskiego przeniesiona zostaje z początku XX w. do lat 30. i mimo lekkiego tonu opowiada o rzeczach wcale nie błahych. Spektakl Teatru Narodowego w Warszawie...

2518

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]