Reklama

Ładowanie...

Przekaż wsparcie Fundacji Tygodnika Powszechnego

Przekaż wsparcie Fundacji Tygodnika Powszechnego

01.08.2018
Czyta się kilka minut
Przekaż darowiznę na działalność Fundacji Tygodnika Powszechnego, która dba o suwerenność i rozwój „Tygodnika Powszechnego”. Możesz wesprzeć nasze działania wykorzystując opcje płatności online FaniPay, przelewu tradycyjnego lub raz w roku przekazać 1,5% podatku.
F

Fundacja Tygodnika Powszechnego posiada status organizacji pożytku publicznego, co oznacza, że raz do roku możesz przeznaczyć na jej działalność 1,5% podatku, wpisując w rozliczeniu rocznym w odpowiedniej rubryce nr KRS: 0000125605. Przekazywane przez cały rok darowizny można następnie odliczyć w zeznaniu rocznym PIT od podstawy opodatkowania (do 6% dochodu).

Tworzysz Fundację Tygodnika Powszechnego razem z nami! Dzięki Tobie od lat możemy organizować wydarzenia i festiwale kulturalne i naukowe oraz akcje społeczne promujące czytelnictwo. Wspierając Fundację, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność - warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Działamy po to, by stworzyć przestrzeń dla ludzi ciekawych świata, historii, literatury i nauki. Tworzymy ją dla Ciebie i z Tobą.

Sprawdź na jakie działania przeznaczamy Twoje darowizny >>


Jak możesz nas wspierać?

(by przejść do szybkich płatności, zjedź na koniec artykułu)

Wspieraj z FaniMani, nie wydając ani grosza
Przekazuj darowizny, dokonując zakupów online. Procent kwoty za Twoje zakupy zostanie przekazany na naszą organizację. Przejdź na stronę fanimani.pl i dowiedz się więcej!

Przelew tradycyjny
Darowizny można wpłacać na konto:
Fundacja Tygodnika Powszechnego
ul. Dworska 1C/LU 3-4
30-314 Kraków
Santander Bank Polska S.A.
numer konta: 31 1910 1048 2006 1845 1121 0001

IBAN: PL31191010482006184511210001
przelew w USD: PL17109000880000000141402432
przelew w EUR: PL8010900088000000014140 2365
SWIFT: WBKPPLPP

Szybkie płatności z FaniPay
Skorzystaj z widżetu na końcu artykułu. Wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić i dokonaj szybkiego przelewu.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A. Zobacz regulamin wpłat


Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.


Zapraszamy także do współpracy instytucje zainteresowanie sponsorowaniem naszych działań, za co odwdzięczymy się świadczeniami promocyjnymi i reklamowymi.

Dziękujemy!

Fundacja Tygodnika Powszechnego

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]