Reklama

Ładowanie...

OBRAZ TYGODNIA

24.06.2013
Czyta się kilka minut
18 – 24 czerwca 2013
P

Pieniądze partii. Trwa dyskusja na temat pieniędzy partyjnych uzyskiwanych z budżetu państwa – z doniesień medialnych wynika, że PO przeznaczała je m.in. na zakup ubrań (również dla żony premiera), wina, cygar itd. Donald Tusk wytłumaczył dziennikarzom, że osobiście nie znosi garniturów, ale nie może wyglądać gorzej niż inni premierzy w Europie, po czym zaproponował... całkowitą likwidację finansowania partii z budżetu. Jeden z postulatów założycielskich PO nie ma szans na realizację: wszystkie pozostałe ugrupowania parlamentarne są przeciw.

Elbląski poligon. Pierwsza tura przedterminowych wyborów samorządowych w nadmorskim mieście zakończyła się zwycięstwem kandydata PiS Jerzego Wilka, który otrzymał blisko 32 proc. głosów i zmierzy się w drugiej turze z kandydatką PO Elżbietą Gelert (ponad 21 proc.). W kampanii PiS zapowiadał przekopanie...

5509

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]